7033 Väggskulptur
Såld: 5.000 kr
Såldes den 25 augusti 2014 -
1170 Skulptur
Corneille [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Såld: 2.100 kr
Såldes den 11 augusti 2008
Föremål som liknar skulptur Corneille
- Träfflista
- alla
- Visa alla